Happy Fridays w T-Mobile - złap swój prezent przed Świętami!

Klienci sieci T-Mobile mogą poczuć się wyjątkowo, gdyż ich operator przygotował specjalną akcję promocyjną. Teraz w każdy piątek czeka na nich zupełnie nowy prezent.

Źródło: T-Mobile

T‑Mobile przygotował kolejną propozycję produktu w korzystanej cenie, który może być dobrym pomysłem na świąteczny prezent. W dniach 10-14 grudnia w ramach akcji Happy Fridays wybrane produkty marki Tefal – ponad 400 urządzeń i akcesoriów domowych oraz kuchennych – będą dostępne z 15% rabatem dla klientów T-Mobile.

Bonus można odebrać w aplikacji Mój T-Mobile lub wysyłając SMS o treści "HF" na numer 80800. Po zalogowaniu w aplikacji – lub kliknięciu w link z SMS-a – użytkownik zostanie przekierowany na stronę, gdzie może zrealizować kod rabatowy. Co więcej, z kuponu można skorzystać także w sklepie stacjonarnym, a na terenie Polski obowiązuje też darmowa dostawa. Maksymalna wartość zakupów może wynosić 3000 zł.

Zobacz również:

Zniżkę można wykorzystać aż do 21 grudnia, czyli idealnie przed świętami i sprawić miły prezent pod choinkę bliskiej osobie. Z promocji mogą skorzystać zarówno indywidualni klienci abonamentowi (Rodzina, T, T DATA), jak i użytkownicy usług na kartę (GO!, Frii, Hot lub Happy) i MIX (Frii Mix).