Hard Disk Stabilizer x4 - wygospodaruje miejsce na dodatkowe HDD

Jeżeli potrzebujesz zamontować kilka dodatkowych dysków twardych, lecz twoja obudowa na to nie pozwala (dysponuje jednakże wolnymi zatokami 5,25"), być może rozwiązaniem twojego problemu będzie najnowszy produkt firmy Scythe - Hard Disk Stabilizer x4. Nowość zapobiega również przenoszeniu się wibracji na obudowę komputera.

Najnowsza propozycja japońskiej firmy Scythe - Hard Disk Stabilizer x4 - przeznaczona jest dla osób planujących umieścić w swoim komputerze większą ilość dysków twardych. Urządzenie składa się z dwóch aluminiowych płytek, które pozwalają na umieszczenie pomiędzy nimi maksymalnie czterech 3,5-calowych "twardzieli"

Scythe Hard Disk Stabilizer x4

Scythe Hard Disk Stabilizer x4

Zbudowaną w ten sposób klatkę możemy zamontować w obudowie komputera wykorzystując trzy wolne zatoki 5,25". Co istotne, jej konstrukcja zapobiega przenoszeniu się generowanych przez HDD wibracji na obudowę. Korzystając z nowego rozwiązania warto się jednakże zastanowić nad zainstalowaniem dodatkowego wentylatora, który zajmie się rozpraszaniem generowanego ciepła.

Hard Disk Stabilizer x4 został wyceniony na niespełna 11 USD. Więcej na jego temat można znaleźć na witrynie producenta.


Zobacz również