Hard Reset - kolejny polski FPS w produkcji

Polskie studio deweloperskie, Flying Wild Hog, zapowiedziało niedawno wydanie kolejnego polskiego FPS-a. Produkcja nosić będzie tytuł Hard Reset i ukaże się na platformę PC już we wrześniu tego roku.

Hard Reset to mroczny shooter utrzymany w klimacie science-fiction. Wcielimy się tu w niejakiego majora Fletchera, który zostanie wmieszany w konflikt pomiędzy ludźmi I maszynami (robotami). Jego zadaniem będzie uratowanie naszego gatunku przez całkowitym unicestwieniem i odkrycie zaskakującej prawdy o rzeczywistym podłożu wojny.

Co ciekawe, już teraz ludzie z Flying Wild Hog opublikowali teaser gry Hard Reset. Zapraszam do oglądania.

Warto zaznaczyć, że Flying Wild Hog jest stosunkowo nowym studiem, w którym pracują programiści należący wcześniej do takich teamów jak CD Projekt RED, People Can Fly czy City Interactive. Za Hard Reset odpowiadają więc całkiem doświadczeni specjaliści od branży gier.

Z niecierpliwością czekam na więcej informacji o Hard Reset. Pewnie pojawią się całkiem niedługo biorąc pod uwagę wrześniową datę premiery. Ciekawe czy i tym razem będziemy mieli do czynienia z hitem na miarę Wiedźmina 2 czy chociaż Bulletstorma.