Harry Potter MMO w produkcji?

Harry Potter MMO - gra taka z pewnością byłaby marzeniem wielu fanów słynnego czarodzieja z Hogwartu. Być może już niedługo oficjalnie usłyszymy o takiej produkcji? Wiele na to wskazuje.

Harry Potter MMO już niedługo zawita na nasze komputery?

Harry Potter MMO już niedługo zawita na nasze komputery?

Polecamy:

W ostatnich dniach w Sieci pojawiła się tajemnicza strona - pottermore.com. Właściwie jej zawartość da się opisać w jednym zdaniu: podpis J.K. Rowling oraz wiele mówiące słowa - "Coming Soon" (w wolnym tłumaczeniu: "Już wkrótce").

Właściwie witryna ta może oznaczać dosłownie wszystko, jednak dziennikarze serwisu Massively są zdania, że MMO osadzone w magicznym świecie Harrego Pottera jest wielce prawdopodobne.

Po pierwsze wskazują oni na możliwe znaczenie członu MORE jako "Multiplayer Online Role-playing Experience".

To jednak nie wszystko. Strona pottermore.com należy do firmy Warner Bros. Częścią tej wielkiej korporacji jest także deweloper Turbine (odpowiedzialny między innymi za produkcję Lord of the Rings Online), który już od kilku lat posiada prawa do stworzenia gry MMO osadzonej w świecie Harrego Pottera.

Wszystko to jednak domysły i spekulacje. O tym, co tak naprawdę oznacza nowa strona z pewnością dowiemy się już niebawem.