"Harry Potter" w R1

Warner oficjalnie zapowiedział specjalną edycję dwupłytowego wydania DVD jednego z najbardziej oczekiwanego filmu sezonu, czyli "Harry'ego Pottera".

Jeden z największych filmów tego roku "Harry Potter" zostanie wydany na dwóch płytach DVD. W USA będą dwie wersje tego samego wydania - jedna w pan & scan, druga zaś w formacie panoramicznym 2,35:1 z anamorficznym transferem. Film zostanie udźwiękowiony w Dolby Digital 5.1. Na drugiej płycie znajdą się ekskluzywne dodatki. Jak przystało na "Harry Pottera", menu filmu ma być trójwymiarowe. W sekcji dodatków znajdą się: sceny nie wykorzystane, wybrane przez twórców, wywiad z Chrisem Columbusem i Davidem Haymenem, zwiedzanie Hogwartu, montowanie sekwencji gry w Quidditch, kilka gier, spotkanie z duchami tej zacnej uczelni, "Harry Potter Throughout The World" w różnych językach. Na pierwszej płycie ma być także komentarz reżysera.

Nie zabraknie również dodatków DVD-ROM. Wśród nich zostały wymienione między innymi: gra "Be Sorted By The Sorting Hat", kolekcjonowanie magicznych kart, wygaszacze ekranu, "Rememberall", demo gry i wiele innych.

Płyty w cenie ok. 27 USD trafią do sprzedaży 28 maja.


Zobacz również