Harry's Filters 3.0 - pakiet darmowych efektów

Jest już dostępna nowa wersja pluginu Harry's Filters - darmowego pakietu filtrów kompatybilnych z wieloma aplikacjami do edycji grafiki, między innymi Photoshopem, Paint Shop Pro oraz PhotoImpactem.

Pakiet Harry's Filters 3.0 zawiera 14 nowych filtrów, 30 parametrów ustawień oraz nowe właściwości wtapiania z blisko 20 dostępnymi trybami. Podgląd został powiększony do granicy 200 %. Pomyślano również o unowocześnieniu kilku starszych filtrów. Co warte podkreślenia, usunięto także problem braku kompatybilności z programem Paint Shop Pro 8, który pojawiał się w poprzednich wersjach.

Kolejną, dość ciekawą właściwością jest opcja Play, która umożliwia podejrzenie animacji konkretnego efektu. Po jej zastosowaniu możemy obserwować animację efektu, wpływając na jej szybkość odtwarzania poprzez zmianę ilości wyświetlanych klatek na sekundę. Podczas odtwarzania możemy także powiększać obraz i wybierać inny efekt. Na plugin Harry's Filters składa się w sumie 69 filtrów podzielonych na kategorie Color, Artistic, Gradients, Patterns, Warp, Noise, En/Decrypt, Other oraz Nature.

Więcej informacji: http://www.thepluginsite.com


Zobacz również