Headset dla fanów World of Tanks

Firma Razer we współpracy z Wargaming (wydawcą gier MMO), zaprezentowała dzisiaj gamingowy headset World of Tanks Razer Kraken Pro.

Customowy zestaw słuchawkowy dołącza do obecnej na rynku linii produktów Razera, dedykowanych fanom World of Tanks: gamingowej myszy DeathAdder i podkładki Goliathus. "Współpraca z autorami gier, w które sami uwielbiamy grać, to zawsze olbrzymia przyjemność. Tak jest i teraz, gdy działamy razem z Wargaming – jedną z najbardziej prestiżowych marek na rynku gier.” – komentuje Min-Liang Tan, współzałożyciel, CEO i dyrektor kreatywny Razer. „Urządzenia peryferyjne Razera to naturalny wybór rzeszy czołowych e-sportowców na całym świecie. Od teraz jakość i wydajność, z której słyną, są dostępne w urządzeniach dedykowanych temu wspaniałemu i niezwykle popularnemu tytułowi.”

Headset dla fanów World of Tanks

Headset Word of Tanks Razer Kraken Pro jest zbudowany w oparciu o potężne 40-milimetrowe głośniki gwarantujące potężny i czytelny dźwięk; zarówno w dolnym, środkowym i wysokim paśmie. Wszyscy gracze mogą także wzbogacić swoje doświadczenia audio dzięki aplikacji Razer Surround Pro. Ten silnik audio pozwoli rozszerzyć możliwości dowolnych słuchawek stereofonicznych i wzbogacić je o system spersonalizowanego, wirtualnego dźwięku 7.1. Wszystkie aplikacje pobrane przed 30. czerwca zostaną automatycznie i za darmo zaktualizowane do wersji Razer Surround Pro. Dowiedz się więcej o Razer Surround na www.razerzone.com/surround. Nabywcy 20,000 pierwszych World of Tanks Razer Kraken Pro wraz z headsetem otrzymają bonusowy kod na 1,500 jednostek złota oraz siedem dni usługi premium na swoich kontach World of Tanks.

Zobacz również:

  • Powstanie MMO w świecie Horizon? Wiele na to wskazuje
  • Recenzja: Razer Opus X
  • World of Tanks - aktualizacja 1.11.1 wprowadzi włoskie czołgi, Plutony 2.0 i więcej
Headset dla fanów World of Tanks

„Rozszerzeniu naszej współpracy z Razerem towarzyszył wielki entuzjazm. World of Tanks Razer Kraken Pro idealnie wpasowuje się w potrzeby graczy, poszukujących urządzenia ułatwiającego współpracę i pozwalającego jeszcze lepiej zagłębić się w świat stalowych maszyn, wypełniony dynamicznymi odgłosami i emocjonalną muzyką.” – mówi Frédéric Menou, dyrektor zarządzający na Europę i Amerykę Północną w Wargaming. Wspieranie uniwersum World of Tanks przez Razera nie kończy się na tworzeniu produktów – firma jest także sponsorem Odem Mortis i SIMP Gaming. Oba te składy brały udział w rywalizacjach podczas Wielkich Finałów Ligi Wargaming.net, gdzie zaprezentowały swoje umiejętności i sprzęt idealnie dopasowany do tak wymagającej rywalizacji.