Hearts of Iron 2 - premiera wkrótce

Cenega Poland poinformowała, że już 28 stycznia, do sklepów na terenie całego kraju trafi kolejna gra z bestsellerowej serii Europa Universalis - Hearts of Iron 2. Kontynuacja strategii noszącej w naszym kraju tytuł "II Wojna Światowa" wydana zostanie od razu z zaimplementowanym patchem 1.1.

Na potrzeby lokalizacji przetłumaczonych zostało prawie 1 milion 300 tysięcy znaków tekstu, a w związku z koniecznością zachowania kompatybilności w rozgrywkach multiplayer, oryginalne pozostały jedynie niektóre elementy, takie jak nazwy prowincji na mapie, nazwiska liderów państw czy nazwy własne jednostek. Przy lokalizacji gry wydawca korzystał z pomocy fanów gry skupionych wokół forum Europa Universalis i oficjalnej, polskiej strony tego tytułu.

'Hearts of Iron 2' to strategia przedstawiająca wydarzenia w czasie II Wojny Światowej w ujęciu globalnym. Oprócz kierowania samymi wojskami, gracz ma również za zadanie czuwać nad elementami gospodarczo-ekonomicznymi, politycznymi i społecznymi. Stając na czele jednego z ponad 130 krajów, gracz ma możliwość wpłynąć na rozwój historii i zmienić oblicze świata w czasie największego konfliktu XX wieku.

Gra dostępna będzie w pełnej polskiej wersji językowej w cenie 99,90 zł, a sklepach pojawi się 28 stycznia. 'Hearts of Iron 2' zamówić można także w sklepie internetowym wydawcy w cenie niższej o 10 zł.

Strona oficjalna

Polska strona gry

Polskie forum Europa Universalis


Zobacz również