Hearts of Iron 2 - ruszył polski serwis gry

Cenega Poland, polski wydawca 'Hearts of Iron 2', uruchomiła właśnie oficjalną polską stronę poświęconą grze, która ma się pojawić w sklepach na początku 2005 roku.

Na łamach witryny znajdują się na niej najnowsze informacje na temat gry, artykuły i pliki związane z grą do pobrania. Nie zabrakło tu także galerii zrzutów ekranowych i katalogu odnośników do stron poświęconych grze.

'Hearts of Iron 2' to strategia przedstawiająca wydarzenia w czasie II Wojny Światowej w ujęciu globalnym. Oprócz kierowania samymi wojskami, gracz ma również za zadanie czuwać nad elementami gospodarczo-ekonomicznymi, politycznymi i społecznymi. Stając na czele jednego z ponad 130 krajów, gracz ma możliwość wpłynąć na rozwój historii i zmienić oblicze świata w czasie największego konfliktu XX wieku.

Poprzednia część gry pojawiła się na polskim rynku pod tytułem 'Europa Universalis: II Wojna Światowa', a wydała ją firma CD Projekt. Jej kontynuacja - 'Hearts of Iron 2' zostanie wydana przez Cenegę Poland. Gra dostępna będzie w pełnej polskiej wersji językowej w cenie 99,90 zł.

Oficjalna Polska strona gry

Więcej Informacji o grze


Zobacz również