Heartstone: Heroes of Warcraft - zapowiedziane!

Blizzard Entertainment zapowiedział grę Heartstone: Heroes of Warcraft. Będzie to karcianka na PC oraz iPada.

Usiądź przy stole w karczmie naprzeciwko starego znajomego i przygotuj się na parę rundek emocjonującej karcianej rozgrywki - w dodatku darmowej! W Hearthstone gracze budują talie kart w oparciu o jedną z dziewięciu wzorcowych klas postaci z Warcrafta i stają do pojedynków o chwałę, szansę wygrania nowych, niesamowitych kart oraz dobrą zabawę.

"W Blizzardzie zawsze byliśmy miłośnikami kolekcjonerskich gier karcianych, więc bardzo się cieszymy mogąc wprowadzić do Hearthstone wszystkie nasze ulubione elementy tego gatunku," powiedział Mike Morhaime, dyrektor wykonawczy i współzałożyciel Blizzard Entertainment. "Mocno koncentrujemy się na stworzeniu nowej gry, która zapewnia mnóstwo zabawy, jest łatwa do opanowania, ale ma w sobie jednocześnie wiele głębi. Nie możemy się doczekać momentu, kiedy podzielimy się nią z graczami."

Heartstone

Heartstone

Zwodniczo proste zasady połączone z ogromną grywalnością, sprawiają że Hearthstone będzie przystępny dla wszystkich graczy, bez względu na to, czy znają się na uniwersum Warcrafta lub kolekcjonerskich grach karcianych. Każdy gracz, niezależnie od tego czy woli rzucać zaklęcia, walczyć wręcz, atakować z cienia lub przeć prosto na wroga — a nawet taki, który nigdy się nad tym nie zastanawiał — będzie mógł od razu wejść do gry, stworzyć swoją talię i rozpocząć karciane pojedynki.

Heartstone: Heroes of Warcraft

Heartstone: Heroes of Warcraft

Oprócz szlifowania umiejętności w szkoleniowych potyczkach z komputerem lub rywalizacji ze znajomymi z Battle.net, gracze mogą rzucać sobie wyzwania na dwa sposoby. "Tryb gry" to tradycyjne pojedynki, w których gracze walczą o poprawienie swojego rankingu medalowego i zdobycie pakietów z kartami. Innego rodzaju wyzwania czekają w trybie "Kuźni", gdzie starcie rozpoczyna się od zbudowania talii z nowego zestawu kart, aby następnie wykorzystać ją do pokonania innych bywalców Kuźni. Oprócz możliwości wygrania nowych kart, gracze będą mogli uzupełnić swoje kolekcje kupując pakiety kart lub odmagiczniając istniejące karty, aby stworzyć z nich inne.

Heartstone: Heroes of Warcraft

Heartstone: Heroes of Warcraft

Setki dostępnych wzorów kart, przedstawiających różnorakie zaklęcia, uzbrojenie oraz postacie z uniwersum Warcrafta sprawiają, że gracze mają praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia i udoskonalania własnych talii. Kolejne informacje na temat Hearthstone: Heroes of Warcraft zostaną ujawnione w miarę postępów prac. Aby dowiedzieć się więcej, zaglądaj na stronę http://www.PlayHearthstone.com. Blizzard Entertainment pracuje obecnie nad różnymi grami i dlatego oferuje pracę na wielu stanowiskach. Więcej informacji oraz instrukcje odnośnie aplikacji znaleźć można na stronie http://jobs.blizzard.com.

A tu materiał o powstawaniu tej produkcji.


Zobacz również