Helikopter w Ogniu z nagrodami

Wśród nabywców limitowanej edycji kolekcjonerskiej Delta Force: Helikopter w Ogniu Cenega postanowiła rozlosować trzy dodatkowe nagrody w postaci poradników do gry.

Gra Delta Force: Helikopter w Ogniu została wydana w dwóch edycjach - zwykłej (nieco tańszej) i kolekcjonerskiej, która obok dwóch płyt CD z grą zawierała dodatkowo koszulkę. W obu edycjach gracze mogą zarówno bawić się spolszczoną wersją gry jak i oryginalną w wersji angielskiej. Teraz dodatkowo Cenega postanowiła nagrodzić graczy, którzy nabyli wersję kolekcjonerską trzema poradnikami do gry firmy Prima (w wersji angielskiej) oraz koszulkami firmy NovaLogic. Każda z edycji kolekcjonerskich została opatrzona numerem od 1 do 1000, a nagrody otrzymają szczęsliwcy, którzy nabyli gry o numerach 176, 292 i 411. Nagrody czekają do odbioru w siedzibie Cenegi (więcej informacji: Cenega@cenega.pl).

Przypomnę tylko, że akcja gry Delta Force – Helikopter w Ogniu rozgrywa się w Somalii w roku 1993, w czasie militarnej operacji amerykańskich służb specjalnych, która była tematem książki i filmu pod tym samym tytułem. Gracz ma okazję wziąć udział w misjach w trybie pojedynczym w rozdartym wojną kraju, albo połączyć się z graczami z całego świata, dzięki darmowemu serwisowi NovaWorld Games Network. Gra oferuje możliwość kontrolowania licznych pojazdów naziemnych i powietrznych, w tym śmigłowców bojowych i terenowych HUMVEE.


Zobacz również