Helikopter w ogniu walki

Usiąść za sterami myśliwca wysłanego do walki przeciwko terrorystom bez skrupułów - taką szansę daje graczowi rosyjskie studio Buka Entertainment w swoim nowym tytule, w którym gracz zostanie wysłany na niebezpieczne tereny, na których, działając pod egidą ONZ przyjdzie mu zwalczać zbrodniarzy niosących śmierć.

Fair Strike - dobrze zapowiadający się symulator lotu śmigłowcem

Fair Strike - dobrze zapowiadający się symulator lotu śmigłowcem

Fair Strike - taki tytuł nosi nowy produkt studia Buka Entertainment, który trafił dziś do tłoczni w całym kraju. Graczom przyjdzie walczyć za pomocą pilotowanego przez nich helikoptera z fanatycznymi zbrodniarzami, którzy na każdym kroku czyhać będą na życie niewinnych cywilów oraz żołnierzy działających w ramach międzynarodowych sił pokojowych, w ramach których działać będzie sam gracz. Fabuła gry toczy się w niedalekiej przyszłości, na czterech punktach na Ziemi - na Karaibach, we Wschodniej Europie, nad Południowo-Wschodnią Azją oraz na Bliskim Wschodzie.

Fair Strike to dobrze zapowiadające się połączenie wartkiej akcji i zapierającej dech w piersiach symulacji kierowania wojskowym śmigłowcem. Gra jest w pełni trójwymiarowa oraz posiada dobre efekty specjalne. Co ciekawe, wedle zapowiedzi producenta, Fair Strike nie będzie grą liniową - wedle informacji podawanych przez twórców tej symulacji na graczy czeka wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji, niespodziewanych sytuacji, itp. Jak zapowiada krajowy dystrybutor gry, firma Nicolas Games, polska wersja gry będzie cechować się profesjonalnie przygotowaną wersją językową.

Z informacji podanych na stronie polskiego dystrybutora wynika, że Fair Strike już jutro trafi na półki sklepowe po dość okazyjnej cenie 69,00 zł, jednak data premiery może się opóźnić ze względu na dość późne wysłanie gry do tłoczni.

Więcej informacji o tytule można znaleźć na oficjalnej stronie gry.

Demo gry dostępne w naszym serwisie FTP.


Zobacz również