Hellgate London bardziej mroczny

Dobra informacja dla wszystkich posiadaczy gry Hellgate London. Twórca tytułu, firma Flagship Studios postanowiła wydać specjalny dodatek do gry. Jego premiera ma nastąpić... Jeszcze dziś.

Po raz pierwszy oficjalnie o zamiarze wydania dodatku twórca gry poinformował 18 stycznia. Łatka nazwana została The Stonehenge Chronicles i wnosi do gry naprawdę wiele nowych atrakcji.

Hellgate London bardziej mroczny

Po pierwsze w grze pojawią się trzy nowe lokacje. Mowa tu o The Caste Caves, Moloch's Lair oraz The Wild. Użytwkonicy będą mieli możliwość poznania nowych, niezbadanych dotąd obszarów gry oraz zdobycia wielu unikalnych przedmiotów. To jednak nie koniec ulepszeń.

Zobacz również:

  • The Sims 4: Razem Raźniej - ile kosztuje nowy dodatek do gry?

W grze wprowadzono również szereg mniejszych zmian. Wchodzi w to ulepszona sztuczna inteligencja przeciwników komputerowych, ułatwienie płatności za abonament oraz miejsce zmagań przeznaczone jedynie do gry w trybie PvP (Arena).

Trzeba przyznać, że zmian jest całkiem sporo. O ich jakości możemy się przekonać niemal natychmiast. Chyba czas powrócić jeszcze na chwilę w piekielne czeluście...