Hellgate: London powróci jako darmowe MMO

Hellgate: London swoją premierę miał w roku 2007 i zebrał całkiem pozytywne recenzje wielu graczy oraz przedstawicieli mediów. Okazuje się, że za sprawą T3 Entertainment tytuł ten powróci na platformę PC jako MMO.

Hellgate: London to RPG, która swoją premierę miała przed czterema laty. Gracze mieli możliwość wybrania jednej z sześciu klas postaci, której celem było stawienie czoła nieprzebranym hordom demonów z podziemia Londynu.

Krótko po premierze Hellgate: London, bo już w roku 2008, producent (firma Flagship Studios) ogłosił bankructwo. Serwery pozostały jednak aktywne aż końca stycznia 2009 roku, kiedy to były utrzymywane przez Namco Bandai.

Teraz, za sprawą koreańskiego producenta Hellgate: London, T3 Entertainment, powróci na rynek rozrywki elektronicznej. Tym razem jednak jako darmowe MMO.

Warto zaznaczyć, że zamknięte beta testy Hellgate: London MMO potrwają od 3 do 5 czerwca tego roku. Osoby nimi zainteresowane zapraszamy na oficjalną stronę, na której proces aplikacji został bardzo dokładnie omówiony.

Premiera Hellgate: London MMO (warto pamiętać, że jest to mocno roboczy tytuł) ma się odbyć jeszcze w tym roku.