Hellgate: London w fazie "gold" i z demem

Electronic Arts ogłosiło, iż wydawana przez nich produkcja Hellgate: London osiągnęła status "gold" i trafiła do tłoczni. Dodatkowo firma zapowiedziała, że już w ten piątek pojawi się demo gry.

Flagship Studios ukończyło już pracę nad Hellgate: London. Wszystko wskazuje więc na to, że gra pojawi się w sklepach zgodnie z planem. Electronic Arts ustaliło premierę na 31 października w Ameryce Północnej i 2 listopada w Europie.

Jeśli ktoś nie może doczekać się nadchodzącego tytułu bądź też po prostu chce sprawdzić czy gra warta jest zachodu, już niedługo będzie miał po temu okazję. EA ogłosiło bowiem, że w sieci, jeszcze przed premierą pełnej wersji, pojawi się demo Hellgate: London.

Wersja demonstracyjna ma pojawić się już jutro. Wydawca zapowiada, że będzie to tylko malutka próbka możliwości i klimatu gry. Z sześciu klas dostępnych w pełnej wersji, w demie zobaczymy dwie. Będzie to specjalista od walki bronią białą i strzelec. Po wyborze klasy gracz będzie mógł zwiedzić ulice i tunele w rejonie londyńskiego Holborn Station.


Zobacz również