Hercules jak bączek

Na rynku polskim zadebiutowała najnowsza zewnętrzna karta dźwiękowa firmy Hercules o nazwie Gamesurround Muse Pocket USB 5.1.

Na rynku polskim zadebiutowała najnowsza zewnętrzna karta dźwiękowa firmy Hercules o nazwie Gamesurround Muse Pocket USB 5.1.

Hercules jak bączek

Zewnętrzna karta dźwiękowa jest propozycją zarówno dla graczy, jak i kinomanów. Umożliwia podłączenie głośników do komputera stacjonarnego lub przenośnego i odtwarzanie dźwięku przestrzennego w systemie 5.1.

Gamesurround Muse Pocket USB 5.1 zwraca uwagę przede wszystkim niezwykle oryginalną, aluminiową obudową. Kartę można podłączyć do komputera za pośrednictwem złącza USB.

Ma trzy analogowe wyjścia stereo, co pozwala na zainstalowanie głośników w systemie dźwięku sześciokanałowego. Ponadto w podstawie urządzenia umieszczono wyjście na słuchawki i mikrofon.

Hercules jak bączek

Karta Gamesurround Muse Pocket USB 5.1 jest zgodna z technologią Sensaura, która umożliwia obsługę najnowszych wielokanałowych gier i pozycjonowanego dźwięku przestrzennego 3D. Urządzenie wspiera standardy DirectSound, EAX i A3D.

Łatwy w obsłudze regulator głośności pozwala na płynną regulację ustawienia wymaganego poziomu głośności. Wciśnięcie regulatora powoduje całkowite wyciszenie dźwięku (funkcja "mute"). Podstawa karty została wyposażona w poliuretanową podkładkę, która zapobiega ślizganiu się urządzenia. Niewielkie wymiary oraz trwały i odporny na uszkodzenia materiał sprzyjają wykorzystaniu urządzenia w podróży. Dystrybutor objął zewnętrzną kartę dźwiękową 36-miesięczną gwarancją.

Informacje

Producent Herculeshttp://www.hercules.com

Dystrybutor Veracomp

Cena 260 zł