Heroes of Annihilated Empires 2 - pierwsze informacje

Choć polska premiera Heroes of Annihilated Empires odbyła się dopiero miesiąc temu, to w sieci można już znaleźć informacje o planowanym wydaniu drugiej części gry. Co zaoferuje HoAE 2?

Heroes of Annihilated Empires

Heroes of Annihilated Empires

Przy okazji wydania pierwszej części HoAE twórcy zapowiedzieli, że seria będzie trylogią. Teraz zdradzili kilka szczegółów związanych z kolejnymi odsłonami cyklu.

Fabuła "dwójki" będzie zdecydowanie różnić się od tej, znanej z "jedynki". W grze pojawią się czołgi, samoloty i helikoptery. Jednocześnie nie zabraknie magii, możemy więc spodziewać się bardzo widowiskowej walki.

Największe zdziwienie budzi zapowiedź trzeciej odsłony gry - ma to być MMoRPG, w którym gracz sam wybierze czy chce stanąć po stronie sojuszników Aquadoru czy sił Ładu.

"Pierwsza rzecz jaka nam przyszła do głowy to wskazówki jakie damy graczom co do rozwoju gry w dalszych częściach trylogii. Uważni gracze mogą spotkać przewijające się w kampanii pozostałości maszyn wojskowych takich jak samoloty czy czołgi" - skomentował Oleg Yavorsky, jeden z pracowników firmy GSC Game World. "Druga część odkryje większość intryg, wokół których opiera się cała trylogia".

Heroes of Annihilated Empires

Heroes of Annihilated Empires

"Mogę zdradzić, że jedną z ras, które pojawią się w "dwójce" mogliście już spotkać w pierwszej części HoAE. Rasa Sol, umiejętnie posługująca się magią żaru, miała już swoich "przedstawicieli" w pierwszym rozdziale." - dodał.

Przypomnijmy, że Heroes of Annihilated Empires została wydana Polsce przez firmę Techland. Produkt jest w pełni spolonizowany, jego sugerowana cena wynosi 89.90 złotych. Wydanie zawiera płytę audio z muzyką oraz kilka drobnych rzeczy przygotowanych specjalnie dla polskich graczy.

Więcej informacji można znaleźć na jej oficjalnej stronie.

Zapraszamy też do przeczytania naszej recenzji! Warto!


Zobacz również