Heroes of Annihilated Empires 2 - pierwsze informacje

Choć polska premiera Heroes of Annihilated Empires odbyła się dopiero miesiąc temu, to w sieci można już znaleźć informacje o planowanym wydaniu drugiej części gry. Co zaoferuje HoAE 2?

Heroes of Annihilated Empires 2 - pierwsze informacje

Heroes of Annihilated Empires

Przy okazji wydania pierwszej części HoAE twórcy zapowiedzieli, że seria będzie trylogią. Teraz zdradzili kilka szczegółów związanych z kolejnymi odsłonami cyklu.

Fabuła "dwójki" będzie zdecydowanie różnić się od tej, znanej z "jedynki". W grze pojawią się czołgi, samoloty i helikoptery. Jednocześnie nie zabraknie magii, możemy więc spodziewać się bardzo widowiskowej walki.

Największe zdziwienie budzi zapowiedź trzeciej odsłony gry - ma to być MMoRPG, w którym gracz sam wybierze czy chce stanąć po stronie sojuszników Aquadoru czy sił Ładu.

"Pierwsza rzecz jaka nam przyszła do głowy to wskazówki jakie damy graczom co do rozwoju gry w dalszych częściach trylogii. Uważni gracze mogą spotkać przewijające się w kampanii pozostałości maszyn wojskowych takich jak samoloty czy czołgi" - skomentował Oleg Yavorsky, jeden z pracowników firmy GSC Game World. "Druga część odkryje większość intryg, wokół których opiera się cała trylogia".

Heroes of Annihilated Empires 2 - pierwsze informacje

Heroes of Annihilated Empires

"Mogę zdradzić, że jedną z ras, które pojawią się w "dwójce" mogliście już spotkać w pierwszej części HoAE. Rasa Sol, umiejętnie posługująca się magią żaru, miała już swoich "przedstawicieli" w pierwszym rozdziale." - dodał.

Przypomnijmy, że Heroes of Annihilated Empires została wydana Polsce przez firmę Techland. Produkt jest w pełni spolonizowany, jego sugerowana cena wynosi 89.90 złotych. Wydanie zawiera płytę audio z muzyką oraz kilka drobnych rzeczy przygotowanych specjalnie dla polskich graczy.

Więcej informacji można znaleźć na jej oficjalnej stronie.

Zapraszamy też do przeczytania naszej recenzji! Warto!