Heroes of Might & Magic III – Edycja HD

W dniu dzisiejszym firma Ubisoft ogłosiła powrót najpopularniejszej w tej serii strategicznej gry turowej – Heroes of Might & Magic III – HD Edition. Wyprodukowana przez DotEmu wersja HD wynosi tę klasyczną grę na zupełnie nowy poziom.

Heroes of Might & Magic III – HD Edition dostępne będzie na Windows PC oraz po raz pierwszy w historii na tablety (iOS i Android) już 29 stycznia 2015 roku. Fani serii będą mogli przeżyć na nowo ulepszoną przygodę z Heroes III, dzięki autentycznym poprawkom grafiki, które będzie można docenić na panoramicznych ekranach. Nowa edycja HD pozostanie wierna oryginałowi i zawierać będzie siedem ekscytujących scenariuszy w kampanii, 48 map w trybie potyczki, lokalny tryb dla wielu osób oraz edytor map (dostępny wyłącznie na PC). Dodane również zostanie nowe lobby w serwisie Steam, w którym użytkownicy będą mogli się dzielić swoimi przeżyciami i doświadczeniami z innymi graczami Heroes III.

Społeczność jest sercem serii Might & Magic i chcieliśmy jej podziękować za nieustające wsparcie, przywołując na nowo epicką opowieść o królowej Katarzynie Ironfist – powiedział Erwan le Breton, dyrektor kreatywny Might & Magic. Chcieliśmy zachować wszystko to, co czyni Heroes III jednym z najbardziej docenianych tytułów w serii, jednocześnie poprawiając wrażenia estetyczne i umożliwiając rozgrywkę na tabletach.

Minęło piętnaście lat od czasu premiery oryginału, a Heroes® of Might & Magic® III – HD Edition jest teraz jeszcze bardziej zniewalające graficznie niż kiedykolwiek. Dzięki technologii HD gracze na nowo odkryją grę, w której ponownie spróbują podbić królestwo Erathii oraz ukształtować losy potężnych i magicznych bohaterów.

Więcej informacji na temat Might & Magic Heroes III – HD Edition znaleźć można pod adresem:

http://mmh3-hd.com/