Heroes of Might and Magic Kingdoms w produkcji

Ubisoft zapowiedział wydanie kolejnej odsłony serii Heroes of Might and Magic. Nowy tytuł różnić się będzie jednak od poprzedniczek. Główny powód? Gra będzie dostępna z okna przeglądarki internetowej!

Jak zapowiada przedstawiciel firmy, Serge Hascoët, gra jest już produkcji. Jej premiera zapowiedziana została na wiosnę 2008 roku. Dla Ubisoftu tworzenie tego typu gier jest doświadczeniem stosunkowo nowym, ale programiści ponoć świetnie dają sobie rade z nowymi wyzwaniami.

Heroes of Might and Magic Kingdoms w produkcji

Heroes of Might and Magic Kingdoms ma stanowić dla graczy prawdziwie łakomy kąsek. Hascoët zapowiada grę jako "coś z czym do tej pory fanom HOMM nie było dane się zetknąć".

Tyle zapowiedzi twórców. Na ile okażą się one prawdziwe, dowiemy się już w niedalekiej przyszłości. Tym bardziej, że wkrótce ma się ukazać wersja beta gry. Będzie ona jednak dostępna jedynie dla posiadaczy specjalnego klucza. Ten z kolei można otrzymać wraz z każdą wersją Heroes of Might and Magic Complete Edition.

Z niecierpliwością czekamy na więcej informacji w tej sprawie. Jeśli autorom uda się przenieść klimat HOMM do okna przeglądarki to gry takie jak Travian, Plemiona, Ogame czy Delirium mogą znacznie stracić na popularności.

Zainteresowanych tematem odsyłamy na oficjalną stronę gry.