Heroes of Newerth za darmo do 9 sierpnia

Programiści z S2 Games przygotowali dla wszystkich fanów MMO niezwykle miłą niespodziankę: do poniedziałku (9 sierpnia 2010 roku) rejestracja w grze Heroes of Newerth jest zupełnie darmowa. Oznacza to, że wszyscy chętni gracze mogą teraz spróbować swoich sił w tej popularnej strategii.

Heroes of Newerth za darmo do 9 sierpnia
Heroes of Newerth to RTS osadzony w świecie fantasy. Gra ta jest jednocześnie przedstawicielem prężnie rozwijającego się gatunku MMO. Wcielamy się tu w wybranych przez siebie herosów i tworzymy pięcioosobowe drużyny. Głównym celem jest poprowadzenie żołnierzy (kontrolowanych przez komputer) na bazę przeciwnika i jej unicestwienie.

W Heroes of Newerth nie zrezygnowano oczywiście z typowego dla wielu MMO tematu szkolenia postaci: zdobywania doświadczenia, lepszego sprzętu oraz pieniędzy, które spożytkować możemy na dodatkowe ulepszenia i bonusy.

Zobacz również:

  • New World - Czy warto zagrać w MMO od Amazonu? My już wiemy [Opinia]
  • Nie tylko Diablo 2 - najlepsze gry hack'n'slash

Reasumując, warto podkreślić, iż Heroes of Newerth to MMO, w którym zasadnicze znaczenie ma współpraca w drużynie. Z tego właśnie powodu w grze tej udostępniono takie narzędzia jak możliwość prowadzenia rozmów głosowych, opcja tworzenia klanów czy funkcja prowadzenia szczegółowych statystyk.

Zachęcamy do pobrania oficjalnego klienta gry dla systemu Windows, Linux lub Mac OS X.