Heyah Freeyah 3G i WiFi. Darmowe rozmowy i wiadomości na Androida

Sposobów na prowadzenie rozmów i wysyłania wiadomości korzystając z połączenia internetowego na smartfonach z Androidem jest bardzo wiele. Są one zwykle bezpłatne tylko gdy korzystamy z połączenia WiFi. Ale od teraz abonenci Heyah mogą skorzystać z aplikacji Freeyah, która nie będzie naliczała zużycia danych pakietowych.


Heyah Freeyah 3G i WiFi. Darmowe rozmowy i wiadomości na Androida

Przykładowy zrzut ekranu z aplikacji Heyah Freeyah. Pozwala ona na wysyłanie darmowych wiadomości i prowadzenie rozmów w sieci Heyah

Sposoby na darmowe rozmowy

Jednym z popularniejszych sposobów na prowadzenie rozmów i wysyłanie wiadomości za pośrednictwem sieci operatora jest Skype. Jednak wymaga on zakładania konta i odnajdywania swoich kontaktów w celu przeprowadzenia rozmowy. Polski komunikator GG w wersji mobilnej pozwala na wysyłanie wiadomości tekstowych, ale również wymaga budowania bazy kontaktów. Niedawno opisywaliśmy na łamach AndroidLife aktualizację aplikacji Viber, która pozwala na prowadzenie rozmów i wysyłanie wiadomości w sieci WiFi i 3G. Nie wymaga ona rejestracji, a loginem jest po prostu numer telefonu.

Heyah Freeyah

Podobnie działa aplikacja sieci Heyah o nazwie Freeyah, jednak ma ona jedną zaletę: dla osób korzystających z usług operatora Heyah prowadzenie rozmów w sieci 3G będzie bezpłatne. Aplikacja dostępna jest dla wszystkich użytkowników, nie tylko abonentów sieci Heyah a aktywacja polega na podaniu swojego numeru telefonu, na który zostanie przysłany SMS z kodem. Abonenci Freeyah, aby skorzystać z promocji i braku naliczania danych, muszą mieć aktywny pakiet internetowy: Non Stop L (600MB za 15zł) lub Non Stop XL (1200MB za 25zł). Oba pakiety są automatycznie odnawialne co 30 dni.

Zobacz również:

  • Rabaty na doładowania w T-Mobile i Heyah

Dostępność aplikacji

Aplikacja dostępna jest w sklepie Google Play i jest bezpłatna. Wkrótce zostanie udostępniona także na system Apple iOS, więc korzystając z komórki z Androidem będziemy mogli skontaktować się także z użytkownikami iPhone’ów.