Hi-End wg Kody

Koda coraz odważniej wkracza na rynek kolumn droższych, przeznaczonych dla wymagających kinomanów i audiofilów. Po udanym debiucie serii Harmony, przyszedł czas na premierę najdroższego jak dotąd kompletu tej firmy - K6000. Kolumny przeznaczone są do nagłaśniania pomieszczeń o dużej powierzchni.

Zestaw kolumn Koda

Zestaw kolumn Koda

W skład kompletu K6000 F/C/S wchodzą ogromne kolumny główne będące konstrukcjami 4-drożnymi, nie mniej imponująca kolumna centralna (2-drożna) oraz tylne monitory (także dwudrożne). W zestawie dołączane są podstawki dla tylnych monitorów surround.

Kolumny główne wyposażone są w aż 6 przetworników - 2 woofery z membranami 25,5 cm !, dwa głośniki niskotonowe z membranami 16,5 cm oraz głośnik średniotonowy (membrana 5 cm) i wysokotonowa kopułka 25 mm. Wysokość kolumn to 1,7 m, a ich waga to 86 kg (para). Producent obiecuje reprodukcję basu schodzącego do ok 30 Hz.

Kolumna centralna ma ok 75 cm szerokości i wyposażona jest w 4 głośniki średniotonowe i kopułkę wysokotonową. Kolumny surround promieniują w dwóch kierunkach mając zainstalowane po dwa przetworniki na przeciwległych bocznych ściankach. Wykończenie to ciemny brąz i lakier fortepianowy.

Cena zestawu to 11999 zł.

Dystrybutor:

http://www.polpak.com.pl


Zobacz również