Hidden Camera 2.7 - raj dla podglączy

Hidden Camera 2.7 umożliwia podglądanie przez sieć lokalną lub Internet kilkudziesięciu komputerów. Co kilkanaście sekund na każdym z nich tworzony jest zrzut ekranu, a obrazek trafia do "podglądającego".

Hidden Camera 2.7 - raj dla podglączy
Narzędzie zapisuje w wybranych interwałach czasowych pełny zrzut ekranu komputera. W zależności od potrzeb można ustawić częstotliwość generowania obrazków oraz ich jakość. Można w ten sposób nadzorować do 50 komputerów, a w czasie rzeczywistym oglądać równocześnie 1, 4, 9, 16 (tak dzieli się ekran). Każdy obraz jest zapisywany na dysku twardym, na którym działa użytkownik. Można w dowolnej chwili odnaleźć i wydrukować interesującą grafikę. A jeśli chcemy zobaczyć co się działo przez jakiś okres czasu wystarczy uruchomić polecenie "Play Archive". W każdej chwili można wysłać wiadomość do jednego z użytkowników.

Wadą programu są dość duże wymagania systemowe: dla "podglądającego": minimum procesor Celeron (Pentium 4) 1000 Mhz, 128 MB RAM oraz 30 GB wolnej przestrzeni dyskowej. Jeżeli jednak chcemy kontrolować więcej niż pięć komputerów trzeba posiadać minimum Pentium 4 2000 Mhz, 256 MB RAM. Komputerom klienckim wystarcza Celeron 500 Mhz. Cena pełnej wersji na każde stanowisko wynosi 20 USD.

Zobacz również:

  • Recenzja: Tenda K4P-4CR: sprawdzam czterokanałowy zestaw monitoringu wizyjnego

Zapraszamy do pobrania wersji demonstracyjnej z naszego serwisu.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: