Hidden & Dangerous za darmo!

Firma Gathering udostępniła bezpłatnie do pobrania pełną (a nawet rozszerzoną) wersję pierwszej odsłony gry Hidden & Dangerous. Dostępny również z naszego serwera FTP plik, zawiera podstawową wersję gry, dodatek, edytor map i wszystkie niezbędne łatki.

Jak do tej pory starsze odsłony gier zwykle bywały dołączane do ich nowszych edycji - powstawały w ten sposób promocyjne pakiety, które do rąk graczy trafiały w kilka tygodni po premierze nowego produktu. W ten sposób wydawcy próbują zwiększać poziom sprzedaży, kiedy spada zainteresowanie wywołane kampanią medialną towarzysząca premierze. Gathering jednak zdecydowało się na krok niecodzienny i w związku ze zbliżająca się premierą drugiej odsłony Hidden & Dangerous postanowiła udostępnić graczom pełną wersję pierwszej części gry do pobrania za darmo z Internetu!

Hidden &Dangerous jest wydaną w 1999 r. taktyczną strzelaniną osadzoną w realiach II wojny światowej. Akcja gry rozpoczyna się w 1941r. Gracz dowodzi czteroosobowym oddziałem, który zdołał uratować się z zestrzelonego nad terytorium wroga samolotu. Jego zadaniem jest natomiast przeprowadzić bezpiecznie cały oddział przez okupowane przez Niemców terytorium

Dostępna do pobrania wersja deluxe, zawiera nie tylko podstawową grę, ale również dodatek "Fight For Freedom", a także wszystkie niezbędne łatki i uaktualnienia wydane dla Hidden &Dangerous. W udostępnionej wersji nie zabrakło również edytora map. Plik "waży" nieco ponad 264 MB i jest już dostępny do pobrania z naszego serwera FTP.

Plik do pobrania:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1626&sys=gry