Hideo Kojima rekrutuje, kontynuacja Death Stranding w produkcji?

Koniec ze spekulacjami i plotkami. Hideo Koijma wraz ze swoim zespołem - Kojima Productions, oficjalnie potwierdził rozpoczęcie prac nad nowym projektem.

kojima death stranding

Choć nie jest to dużym zaskoczeniem, wszak spekulowano o tym już od miesięcy, to miło wreszcie otrzymać oficjalne potwierdzenie. Kojima Productions rozpoczęło prace nad nowym projektem, a w związku z tym rekrutuje "największe talenty z branży" do swojej głównej siedziby w Tokio.

Niestety, wciąż nie wiemy nad czym tak naprawdę pracuje Kojima i jego zespół. Po ogromnym sukcesie debiutanckiego dzieła Kojima Productions - Death Stranding, wiele osób spekulowało, że znany reżyser będzie chciał wykorzystać swoje niezwykłe uniwersum również kolejnym dziele. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że Norman Reedus - aktor, który wcielał się w głównego bohatera Death Stranding, zdradził kilka miesięcy temu, że regularnie kontaktuje się z Kojimą w sprawie nowych projektów. Możliwe zatem, że panowie wspólnie omawiają już przyszłość marki.

Znając jednak Kojimę, to możemy być niemal pewni, że na pierwsze konkrety na temat jego nowej produkcji przyjdzie nam jeszcze długo poczekać. Póki co pozostaje nam znakomite Death Stranding, choć niepozbawione wad, to zdecydowanie wyróżnia się na tle współczesnych gier i zdecydowanie warto je sprawdzić.

Death Stranding jest obecnie dostępne na PlayStation 4 i PC.

Zobacz również: Minecraft - chcesz grać dalej? To szykuj się na spore zmiany