High Power Z-Bar, czyli 66 diod nad biurkiem

Jeżeli pracujesz przy komputerze do późna i potrzebujesz odpowiedniego oświetlenia, powinna cię zainteresować lampka High Power Z-Bar, która znalazła się w ofercie firmy Technologies Inc. Urządzenie korzysta z 66 diod LED i charakteryzuje się znikomym zużyciem energii.

High Power Z-Bar

High Power Z-Bar

Lampa High Power Z-Bar dysponuje trzema przegubami oraz czterostopniowym ściemniaczem. Dostępna jest w dwóch wersjach - w pierwszej generuje światło o temperaturze barwowej wynoszącej około 5000K (daylight), natomiast w drugiej - 3500K (warm-white). W jej długim, górnym ramieniu umieszczono aż 66 diod, które umożliwiają uzyskanie strumienia świetlnego rzędu 240 lumenów (kąt świecenia wynosi 50 stopni).

Co ważne, nowość charakteryzuje się niewielkim zapotrzebowaniem na energię - jej pobór mocy wynosi niespełna 10 W. Dzięki temu, po kilkugodzinnym korzystaniu uszczuplimy nasz portfel zaledwie o parę groszy. Warto też wspomnieć o tym, że nie musimy się martwić o wymienianie spalonych diod - powinny działać przez 40 000 godzin.

Lampa High Power Z-Bar została wyceniona na 170 USD. Do sprzedaży trafi pod koniec czerwca.

Strona producenta.