Hillary Clinton w GTA IV?

Jeden z zachodnich serwisów o grach poinformował, że twórcy Grand Theft Auto IV przygotowali małą niespodziankę dla starającej się o urząd prezydenta USA Hillary Clinton. Jeśli wierzyć doniesieniom, to pani polityk trafi do gry!

Hillary Clinton w GTA IV?
Według serwisu ActionTrip (a raczej jego podstrony Seriously News), Hilary Clinton ma zapewnioną jedną z bardziej uwidaczniających się ról w grze - prostytutki. W czasie spotkań z głównym bohaterem czwartej części Grand Theft Auto ma ona rzekomo pytać się czy wciąż będzie na nią głosował. W momencie śmierci wygłosi ponoć kwestię "Teraz już nigdy nie zostanę prezydentem!".

Oczywiście informacje należy traktować z dużym dystansem. Serwis Seriously News, przecząc swojej nazwie, słynie z kontrowersyjnych doniesień plotkarskich mających mało wspólnego z rzeczywistością.

Prócz tej plotki, w serwisie znaleźć można również cytaty rzekomo wypowiedziane przez panią Clinton. Są to tak naprawdę jej przekoloryzowane wypowiedzi dotyczące brutalnych gier (m.in.- "To gry są przyczyną II Wojny Światowej"). Kandydatka na prezydenta nie raz bowiem wypowiadała się w temacie gier, pomimo, że nie jest zbyt obeznana w tej tematyce.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: