Hired Team

Już wkrótce światło dzienne ujrzy doskonale zapowiadająca się strzelanka Hired Team. Akcja gry toczyć się będzie w 2064 roku. Technologiczna rewolucja i postęp na początku XXI wieku doprowadziły do upadku cywilizacji. Granica pomiędzy dobrem, a złem zanikła całkowicie...

Jest rok 2064. Technologiczna rewolucja i postęp na początku XXI wieku doprowadziły do upadku cywilizacji. Epidemie, bezrobocie, zbrodnie, korupcja to tylko czubek góry lodowej. Policja oraz siły specjalne straciły panowanie nad sytuacją. Po świecie szaleje zło i spustoszenie, a prym wiodą gangi uliczne. Gigantyczne megamiasta zapełniły powierzchnię naszej planety izolując w ten sposób wyniszczone społeczeństwo.

Na szczęście istnieje tajna organizacja znana pod nazwą Hired Team. Należeć do niej mogą jedynie najlepsi z najlepszych. Profesjonaliści, wyszkoleni po to aby eliminować niebezpieczne jednostki. Teraz byli wojskowi i agenci służb specjalnych spotkali się, by w krwawym pojedynku wyłonić spośród siebie godnych wstąpienia do legendarnego oddziału...

Hired Team będzie klasyczną strzelaniną, w której użytkownik stanie do walki z ewentualnymi kontrkandydatami. Sam konkurs składać się będzie z kilku etapów, tj. klasyczny deathmatch, w którym przyjdzie ci zabijać innych kandydatów oraz gra w teamie, w której ty i twoi koledzy będziecie musieli wykonać szereg zadań, np. ukraść wrogowi flagę i dostarczyć ją do swojej siedziby, zabezpieczyć miasto przed infiltracją przeciwnika itp. Według obietnic producenta zadań będzie całe mnóstwo, tak aby maksymalnie urozmaicić rozgrywkę.

Engine gry obsługiwać będzie zarówno duże, otwarte przestrzenie jak i pełne szczegółów wnętrza. Oznacza to, że będziemy mogli postrzelać zarówno w górach, morskich portach, jak i labiryntach, elektrowniach oraz rafineriach. Grafika obfitować będzie w kolorowe, stateczne i dynamiczne efekty świetlne (do 8 źródeł światła na poligon), przesuwane konstrukcje, multiteksturowe mapowanie (do 8 warstw na powierzchnię), oraz niespotykaną do tej pory nigdzie indziej olbrzymią liczbę szczególików dopracowanych niemalże do perfekcji. O muzyce wiadomo na razie tylko tyle, że będzie :)

Mimo, że do rynkowej premiery Hired Team pozostało już stosunkowo niewiele czasu (kwiecień br.), to każda informacja jaka przedostaje się do prasy potęguje nastrój niepewności. Gra już od kilku miesięcy wzbudza olbrzymie zainteresowanie wśród graczy, jeżeli dodamy do tego, że produkt dostępny będzie za jedyne 29,90 PLN (SUPER GRA) to otrzymamy tytuł pretendujący do miana jednej z najlepszych gier XXI wieku.