Hit czy kit? Hulajnoga elektryczna w Lidlu już dostępna - sprawdzamy cenę

Jak prezentuje się hulajnoga elektryczna z siodełkiem, która pojawiła się w ofercie Lidla? Jakie funkcje posiada i czy warto zdecydować się na zakup?

Urządzenia elektroniczne w ofercie Lidla już nikogo nie dziwią - pojawia się coraz więcej sprzętów i akcesoriów, które możemy kupić w bardzo atrakcyjnych cenach. W tym tygodniu, w sklepach stacjonarnych w sprzedaży znalazła się hulajnoga elektryczna wyposażona w siodełko i koszyk, za którą zapłacimy 1499 zł. Cena może wydawać się nieco wysoka, ale przeglądając oferty w innych sklepach, zauważymy, że ceny tego rodzaju urządzeń przekraczają tę kwotę, przynajmniej o kilkaset złotych.

Hulajnoga posiada 300-watowy silnik i może osiągnąć maksymalną prędkość jazdy do 23 km/h. Jak podaje producent, na jednym naładowaniu urządzenie może przejechać ok. 20 km, przy czym czas ładowania akumulatora wynosi 4-5 godz.

Zobacz również:

Pojazd został wyposażony w wyświetlacz LCD ze wskaźnikiem prędkości i poziomu naładowania baterii oraz oświetlenie zarówno z przodu, jak i z tyłu. Za bezpieczeństwo i komfort jazdy odpowiadają hamulce tarczowe na obu kołach - 12-calowe opony pneumatyczne - oraz amortyzowany tył.

Hit czy kit? Hulajnoga elektryczna w Lidlu już dostępna - sprawdzamy cenę

hulajnoga elektryczna z siodełkiem

Wysokość siodełka może być regulowana, a kierownica złożona. W zestawie otrzymujemy również kosz przymocowany z tyłu, do siedziska.

Samo urządzenie jest objęte 3-letnią gwarancją, ale do tego otrzymujemy również dwa lata gwarancji na sam akumulator.

hulajnoga elektryczna z siodełkiem

Jeśli jesteście ciekawi innych modeli, sprawdźcie: Hulajnogi elektryczne - ranking 2021