Hitman 3 w drodze!

Eidos oficjalnie zapowiada trzecią już odsłonę niezwykle popularnej gry akcji typu "stealth" pt. Hitman: Contracts.

Hitman 3 w drodze!

Logo Hitman 3

Tworzony w studiu Io Interactive Hitman: Contracts ma trafić do rąk graczy już na wiosnę przyszłego roku - w wersjach na PlayStation 2, Xboxa i PC. W grze ponownie wcielimy się rolę tajemniczego agenta 47, który na początku rozgrywki budzi się zraniony i uwięziony gdzieś na terenie Paryża.

W nowej odsłonie Hitmana gracze będą mieli okazję nauczyć nowych sposobów cichej eliminacji przeciwników, a także otrzymają zdecydowanie większy arsenał broni do wykorzystania. W grze poprawiono również oprawę graficzną, wprowadzono nowy, podobno lepszy, system sterownia postacią i bardziej rozbudowany moduł treningowy.

Na temat nowej odsłony Hitmana wypowiedział się dyrektor Io Interactive, Janos Flösser: "Hitman Contracts ukaże zupełnie nowe oblicze serii. Gra będzie epicka, niezwykle emocjonująca i na pewno dostarczy graczom wielu godzin znakomitej rozrywki. Ponadto technologia, którą zastosowaliśmy przy produkcji gry, sprawi, że Hitman: Contracts będzie najbardziej zaawansowaną technologicznie grą na rynku" – kończy Flösser.

Miejmy nadzieję, że nie skończy się tylko na przechwałkach. Więcej informacji na temat gry znajdziecie na jej (uruchomionej właśnie) oficjalnej stronie:

http://www.hitmancontracts.com


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: