Hitman: Blood Money - nowe screenshoty

Zapraszamy do obejrzenia galerii zrzutów ekranowych z gry "Hitman: Blood Money" - najnowszej odsłony znakomitej serii gier akcji, w której wcielamy się w postać zawodowego mordercy.

Hitman: Blood Money

Hitman: Blood Money

"Hitman: Blood Money" oznacza powrót Agenta 47 - słynnego zabójcy, który znów wkracza na krwawą ścieżkę. Tym razem jednak, za każde zlecenie będzie przyjmował stosowne wynagrodzenie, a to, w jaki sposób wyda pieniądze, wpłynie na jego kolejne zadania i arsenał, jaki będzie miał do dyspozycji. W nowej edycji gry poprawiona także zostanie oprawa graficzna. Jak twierdzi wydawca, dzięki zastosowaniu przy jej produkcji nowej wersji silnika graficznego firmy IO Interactive - "Glacier" - rozgrywka w "Blood Money" będzie wyglądać wyjątkowo realistyczne.

Hitman: Blood Money

Hitman: Blood Money

W "Hitman: Blood Money", agent 47 trafia w sam środek wojny pomiędzy dwiema agencjami, zlecającymi zabójstwa. Kiedy pracownicy jego własnej organizacji, ICA, giną w serii zamachów, wydaje się, że większa i bardziej potężna grupa wkracza na arenę. W pewnym momencie agent 47 traci łączność z ICA. Przeczuwając, że będzie kolejnym celem tajemniczych morderstw, wyrusza do Ameryki, gdzie postanawia kontynuować swoją krwawą karierę...

Hitman: Blood Money

Hitman: Blood Money

Osobom spragnionym dalszych informacji na temat najnowszej części gry polecam uruchomioną właśnie polską wersję oficjalnej witryny "Hitman: Blood Money". Stworzony w technologii flash serwis zawiera ciekawe informacje na temat najnowszej części bestsellerowej serii i przedstawia nowe przygody numeru 47.

Zapraszamy również na nasz serwer FTP, gdzie znaleźć można pierwsze filmy z gry.

Pliki do pobrania:

Hitman: Blood Money Trailer 1

Hitman: Blood Money Intro Movie

Oficjalna Witryna

Aktualizacja: 04 lipca 2005 12:51
Hitman: Blood Money - screenshot z wersji PS2

Hitman: Blood Money - screenshot z wersji PS2

Nowe screenshoty z wersji PS2

Firma Eidos udostępniła kolejne zrzuty ekranowe z przygotowywanej właśnie piątej odsłony gry, w której wcielamy się w agenta 47 - cichego super zabójcę. Tym razem możemy zobaczyć jak będzie wyglądać edycja przeznaczona na konsole PS2.


Zobacz również