Hitman: Contracts gotowy – zobacz najnowszy zwiastun filmowy gry

Eidos poinformował o ukończeniu prac nad kolejną odsłoną popularnej serii gier akcji typu stealth. W USA 'Hitman: Contracts' trafi do sklepów już 21 kwietnia, a w Europie 30 kwietnia – w Polsce gra pojawi się dopiero w lipcu, a wyda ją Cenega Poland. Zapraszamy do pobrania zestawu sześciu oficjalnych filmów, prezentujących fragmenty rozgrywki.

'Hitman: Contracts' jest najważniejszym tegorocznym hitem Eidos, więc nic dziwnego, że zarówno w USA, jak i w Europie premiera gry będzie poprzedzona ogromną kampanią promocyjną w telewizji, kinach, radiu i prasie – nie tylko branżowej. Europejska kampania reklamowa trzeciej odsłony Hitmana kosztować będzie ponad 3 miliony funtów!

"'Hitman: Contracts' jest w tym roku najważniejszym tytułem w naszym katalogu wydawniczym, i dlatego też zdecydowaliśmy na tak rozległe działania marketingowe" – powiedział John Davis dyrektor marketingu w europejskim oddziale firmy Eidos. "Zaplanowaliśmy bardzo silną kampanię reklamową o ogromnym zasięgu i częstotliwości emitowania reklam, która ma przekonać ludzi, że 'Hitman: Contracts' jest jednym z tych tytułów, który musi znaleźć się w ich bibliotece gier."

Jak zapowiada wydawcy gry, kontynuacja gry 'Hitman 2: Silent Assassin', która do tej pory sprzedała się w ponad 3 milionach egzemplarzy na całym świecie, ma być najbardziej mroczną i najdynamiczniejszą grą w serii. Po raz kolejny gracze będą mieli okazję wcielić się w rolę zawodowego mordercy i zagłębić się w mrocznej psychice bezwzględnego zabójcy.

Zapraszamy do pobrania zestawu filmów prezentujących fragmenty rozgrywki z trzeciej odsłony gry, wśród których znalazł się oficjalny telewizyjny spot reklamowy oraz pięć zwiastunów gry. Plik "waży" nieco ponad 36 MB i możecie go pobrać z naszego serwera FTP.

Plik do pobrania:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1830&sys=gry


Zobacz również