'Hitman: Contracts' – sprawdź przed premierą

Tuż przed europejską premierą gry Eidos opublikował grywalną wersję demonstracyjną najnowszej odsłony 'Hitamana' – jednej z najpopularniejszych na świecie serii gier akcji typu stealth. Demo pozwala na rozegranie jednej misji z pełnej wersji gry i można je już pobrać z naszego serwera FTP.

Poprzednią część serii – 'Hitaman 2: Silent Assassin' sprzedano w ponad 3 milionach egzemplarzy. Nic więc dziwnego, ze trzecia część przygód agenta 47 jest najważniejszym tegorocznym tytułem firmy Eidos, a jej premiera będzie poprzedzona ogromną kampanią promocyjną w telewizji, kinach, radiu i prasie - nie tylko branżowej. Europejska kampania reklamowa trzeciej odsłony Hitmana kosztować będzie ponad 3 miliony funtów!

"Zaplanowaliśmy bardzo silną kampanię reklamową o ogromnym zasięgu i częstotliwości emitowania reklam, która ma przekonać ludzi, że 'Hitman: Contracts' jest jednym z tych tytułów, który musi znaleźć się w ich bibliotece gier." - powiedział John Davis dyrektor marketingu w europejskim oddziale firmy Eidos

Kontynuacja będzie najbardziej mroczną i najdynamiczniejszą grą w serii. Fabuła gry to seria reminiscencji agenta 47, które pozwolą nam wziąć udział w realizacji dokonanych niegdyś przez niego 'zleceń' (czyli zabójstw). Podczas rozgrywki odwiedzimy wiele interesujących lokacji na terenie Rosji, Anglii, Francji czy Chin.

W trzeciej części Hitmana gracze będą mieli okazję nauczyć się nowych sposobów cichej eliminacji przeciwników, a także otrzymają zdecydowanie większy arsenał broni do wykorzystania. W grze poprawiono również oprawę graficzną, wprowadzono nowy system sterowania postacią i bardziej rozbudowany moduł treningowy.

Demo pozwala na rozegranie trzeciej misji z pełnej gry zatytułowanej "Bjarkhov Bomb". Jej akcja toczy się na Syberii. Zapraszam również do pobrania zestawu filmów prezentujących fragmenty rozgrywki z trzeciej odsłony gry, wśród których znalazł się oficjalny telewizyjny spot reklamowy oraz pięć zwiastunów gry.

Pliki do pobrania

Demo gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1858&sys=gry

Filmy z gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1830&sys=gry


Zobacz również