Hity YouTube 2010! (bez teledysków)

9 miejsce: Jimmy Surprises Bieber Fan

Jimmy Kimmel z jednego z popularnych amerykańskich programów rozrywkowych postanowił zaskoczyć małą fankę piosenkarza Justina Biebera. Użytkownicy uznali film z tego wydarzenia za jeden z najsłodszych jakie pojawiły się w tym roku. Materiał momentalnie zyskał dużą popularność, przy okazji ocieplając nieco wizerunek piosenkarza, który nie ma najlepszej opinii wśród internautów.

8 miejsce: The Twilight Saga: Eclipse - Trailer

Tego materiału nie trzeba przedstawiać. Zwiastun ekranizacji trzeciej części sagi "Zmierzch" natychmiast stał się hitem, osiągając milion odsłon krótko po opublikowaniu go na oficjalnym kanale filmu.

7 miejsce: OK Go - This Too Shall Pass - Rube Goldberg Machine version

Siódme miejsce i zarazem redakcyjny faworyt to jedyny film w zestawieniu mający namiastki teledysku. Za to nie byle jakiego! To co dzieje się na ekranie ciężko opisać słowami więc po prostu zapraszamy do obejrzenia filmu.

6 miejsce: Yosemitebear Mountain Giant Double Rainbow 1-8-10

Patrząc na ten zabawny film wiele osób zastanawia się co brał jego bohater i gdzie można to dostać. Sam autor wielokrotnie zaprzeczał jednak jakoby był wtedy pod wpływem niedozwolonych środków. Wideo z podwójną tęczą zostało dodane do serwisu YouTube już w styczniu. Film na początku nie zdobył popularności. Sytuacja zmieniła się gdy link do materiału pojawił się na Twitterze prezentera telewizyjnego Jimmiego Kimmela. Od tamtej pory film nieustannie zdobywa popularność.

5 miejsce: Old Spice: The Man Your Man Could Smell Like

Do pierwszej dziesiątki YouTube Rewind 2010 przedostała się też reklama. Wielokrotnie nagradzany spot Old Spice okazał się strzałem w dziesiątkę. Wraz z zabawnymi filmami firma prowadziła też kampanię wciągającą internatuów wprost do zabawy z bohaterem spotów. Prezentowany poniżej materiał to najpopularniejszy film z serii. My polecamy także jego świetną przeróbkę - Grover's Smell Like A Monster.