Hity YouTube 2010! (bez teledysków)

4 miejsce: Annoying Orange Wazzup

Czwarte miejsce zestawienia to kolejny film z cyklu "wkurzającej pomarańczy". Annoying Orange to pomysłowa seria klipów z tytułowym owocem w roli głównej. Ciężko opisać słowami jak bardzo irytująca jest ta pomarańcza, więc zapraszamy do obejrzenia odcinka "Wazzup" oraz reszty, które znajdują się na oficjalnym kanale Annoying Orange.

3 miejsce: Greyson Chance Singing Paparazzi

Trzecie miejsce zajmuje nowe muzyczne odkrycie internautów. Tak zaczynał Justin Bieber. Teraz szansę dostał młody Greyson Chance, którego cover utworu Paparazzi niejednego wbił w fotel. Komentarz konferansjerki pod koniec utworu mówi sam za siebie - "moim zdaniem Lady Gaga właśnie dostała od niego nauczkę". Efektem opublikowania tego wideo w Sieci był kontrakt, który dwunastolatek podpisał już z jedną z wytwórni muzycznych.

2 miejsce: Tik Tok Kesha Parody

Utwór Tik Tok w wykonaniu Keishy był jednym z tegorocznych muzycznych przebojów. Hitem stała się też świetnie wykonana parodia utworu z kanału Barely Political. Od lutego obejrzano ją już ponad 50 milionów razy!

1 miejsce: Bed Intruder Song

Tegoroczny hit serwisu YouTube to efekt napaści na mieszkanie pewnej amerykańskiej rodziny w mieście Huntsville. Brat poszkodowanej, jego ekspresja i nietypowy styl mówienia stały się motywem przewodnim parodii, która automatycznie stała się internetowym przebojem 2010 roku. Jeśli jeszcze nie znacie całej historii polecamy zacząć od obejrzeniaprawdziwej relacji i wypowiedzi brata, a później dopiero zobaczyć zamieszczoną poniżej przeróbkę.