Hogwarts Legacy - czy gra jest po polsku? Czy jest dubbing?

Zastanawiasz się czy w grze Hogwarts Legacy jest polski język oraz czy podczas rozgrywki usłyszymy polskie głosy? Rozwiewamy wątpliwości.

Hogwarts Legacy (fot. Warner Bros)

Pierwsze osoby mogą już grać w Hogwarts Legacy. Mowa tutaj o posiadaczach konsol Xbox Series X/S oraz PS5, którzy zdecydowali się na zakup edycji Deluxe przed premierą. Oficjalna premiera na PC oraz konsolach Xbox Series X/S i PS5 nastąpi 10 lutego. Osoby chcące zagrać na Xbox One i PS4 będą musiały poczekać do 5 maja.

Gra zostanie wydana w polskiej wersji językowej. Na nasz rodzimy język przetłumaczone będą napisy w grze oraz menu. Niestety nie będziemy mogli usłyszeć polskich głosów. W grze dostępny jest jedynie oryginalny, angielski dubbing.

Zobacz również:

  • Hogwarts Legacy - jak odblokować czary Avada Kedavra, Crucio i Imperio? Co grozi za ich użycie?
  • DC Liga Superpets - gdzie obejrzeć z napisami lub lektorem?
  • Czy Wo Long Fallen Dynasty będzie po polsku?

O czym jest Hogwarts Legacy?

Akcja Hogwarts Legacy przenosi nas do XIX wieku, a właściwie do jego końcówki. Wcielimy się tutaj w postać młodego adepta magii, który trafia do Szkoły Magii i Czarodziejstwa na 5 roku. Ma więc niewiele czasu na to, aby nadrobić zaległości. W pewnym momencie odkrywa w sobie możliwość władania Starożytną Mocą. W tym samym czasie gobliny oraz czarnoksiężnicy zawiązują spisek. Tylko my możemy się im przeciwstawić. Podczas rozgrywki zwiedzimy nie tylko sam Hogwart, ale także jego okolice. Podczas przygody trafimy m.in. do Zakazanego Lasu czy wioski Hogsmade.