Hokus Pokus 2 – gdzie obejrzeć cały film?

Hokus Pokus 2 to najnowsze fantasy, które przemówi do wyobraźni zarówno fanów klasyka sprzed wielu lat, jak i młodych widzów przepadających za mrocznymi baśniami. Gdzie obejrzeć film o wiedźmach z Salem?

fot. Disney Studios

Hokus Pokus 2 – powrót przeboju sprzed lat

Hokus Pokus 2 to sequel przeboju z 1993 roku opowiadającego o pożerających dzieci siostrach-czarownicach, które opanowały doskonale wszystkim znane miasteczko Salem. W rolach wiedźm wystąpiły wówczas: Sarah Jessica Parker, Bette Midler oraz Kathy Najimy. Po prawie 30 latach od premiery filmu, Disney zdecydował się na stworzenie kontynuacji.

Akcja Hokus Pokus 2 rozgrywa się współcześnie, a głównymi bohaterka są trzy nastolatki, które niechcący przywracają czarownice do świata żywych. Do ról krwiożerczych, acz nieporadnych wiedźm powróciły aktorki z pierwszej części filmu. Twórcy starali się także zachować klimat oryginału, fantasy łącząc z komedią i musicalem.

Zobacz również:

Hokus Pokus 2 – gdzie oglądać?

Opowieść o czarownicach została zrealizowana przez Disneya. Premiera Hokus Pokus 2 odbędzie się w piątek, 30 września 2022 roku. Film nie trafi jednak do kin – będzie go można obejrzeć jedynie na platformie streamingowej Disney+.

Hokus Pokus 2 czaruje na Disney+ [30.09.2022]

Już od dziś fani i fanki czarownic mogą oglądać kolejną część opowieści o złowrogich siostrach Sanderson i ich nastoletnich przeciwnikach. Hokus Pokus 2 jest już dostępne na platformie Disney+ – w sam raz na weekendowy seans wprawiający w halloweenowy nastrój.

Zobacz także: Hokus Pokus 2 – kiedy premiera? Zwiastun, obsada, fabuła filmu Disneya