Home Plan Pro 5.2 - zaprojektuj wnętrze swojego domu

Planujesz budowę domu albo jego remont, chcesz zmienić aranżację wnętrz i nie wiesz, czy zmieszczą sie wszystkie sprzęty? Skorzystaj z Home Plan Pro. Ten program pozwoli ci stworzyć odpowiednie rysunki i je zwymiarować.

Home Plan Pro 5.2 - zaprojektuj wnętrze swojego domu

Home Plan Pro 5.2

Home Plan Pro to proste w obsłudze narzędzie do tworzenia planów i rysunków technicznych o ogromnych możliwościach. Aplikacja wyspecjalizowania jest w rysowaniu budynków i rzutów pomieszczeń. Funkcje zawarte w programie pozwalają szybko stworzyć obrys ścian, umieścić w nim drzwi czy okna. Obszerna baza figur i symboli może reprezentować pojedyncze meble. W trakcie umieszczania na rysunku poszczególnych obiektów łatwo kontrolować i definiować ich rozmiary a liczne desenie pozwalają pokolorować i wyróżnić poszczególne powierzchnie. Praca na warstwach zwiększa jeszcze i tak spore możliwości Home Plan Pro.

Wszystkie obiekty na planie dają się łatwo zwymiarować. Wystarczy narysować linię, a program automatycznie wyświetli wymiar. Aplikacja działa w dwóch trybach - europejskim i amerykańskim. Plany zwymiarowane w systemie metrycznym można przeliczyć automatycznie na calowy i odwrotnie.

Utworzone rysunki zapiszesz w rozpoznawanym przez oprogramowanie CAD formacie DXF, w PDF-ie lub jako zwykłą bitmapę czy JPG. Elementy planu można też we fragmentach lub w całości wykorzystać w innych projektach.

Home Plan Pro nie ma polskiej wersji językowej. Z aplikacji można korzystać za darmo przez 30 dni. Pełna wersja kosztuje 39 dolarów.

Producent: www.homeplansoftware.com

Pobierz: Home Plan Pro 5.2.19.13