Homefront: multiplayer demo w przygotowaniu

Brian Farrell, prezes firmy THQ, poinformował o planach wydania dema gry Homefront w wersji multiplayer. Ma to przyciągnąć większą ilość graczy do tej produkcji i poprawić słabe wyniki finansowe firmy.

Podczas konferencji prasowej, na której Brian Farrell ogłosił wyniki finansowe swojej firmy, znalazło się też miejsce na zapowiedź dema gry Homefront w wersji multiplayer.

"Jest to dość nietypowa strategia, ale Homefront najlepiej prezentuje się w meczu, w którym uczestniczy 32 graczy. Po dość intensywnej kampanii marketingowej wiemy, że wiele osób usłyszało o naszej produkcji. Nowa wersja demonstracyjna skłonić ma większą ilość graczy do tego, by nabyli Homefront." - stwierdził Farrell.

Zobacz również:

  • Call of Duty Vanguard – premiera, cena, edycje, multiplayer. Wszystko co wiemy na temat gry [08.09.2021]
  • Tales of Arise - wypróbuj nadchodzącego jRPG za darmo już dziś

Prezes THQ przyznał także, że w następnych miesiącach planowane jest wydanie kilku kolejnych pakietów DLC. Nie znamy jednak na razie żadnych szczegółów dotyczących tych dodatków, włączając w to ewentualne daty premier.

Przypomnijmy, że Homefront zostało ukazało się w marcu tego roku na takie platformy jak PC, Xbox 360 oraz PlayStation 3. Produkcja zebrała raczej średnie recenzje, jednak sprzedała się w liczbie 2,6 mln egzemplarzy.

Czy nowe demo multiplayer pozwoli poprawić ten wynik? Przekonamy się już niebawem. Tymczasem obejrzyjcie zwiastun trybu multiplayer, w którym uczestniczyć może do 32 graczy jednocześnie: