Homeworld 2 - patch 1.1 na ukończeniu

Cenega Poland poinformowała, że dobiegają już końca prace nad polską wersją patcha do gry Homeworld i w przyszłym tygodniu wydawca udostępni go do pobrania.

Patch w wersji 1.1 do gry Homeworld 2 dostępny będzie już w przyszły piątek, 5 marca. Z powodu problemów lokalizacyjnych, na które Cenega Poland nie miała wpływu, gra pojawiła się w Polsce dopiero trzy miesiące po międzynarodowej premierze, co spowodowało również opóźnienia prac nad lokalizacją łatki.

Homeworld 2 to powrót bestsellerowej, kosmicznej gry strategicznej. Prócz niezwykle wciągającej kampanii jednoosobowej, w grze znaleźć można również opcję gry przez sieć lokalną i Internet dla sześciu graczy.

W kampanii w trybie gry pojedynczej gracze mogą ponownie wziąć udział w wydarzeniach kształtujących dzieje Hiigaran, którzy po dotarciu na rodzimą planetę liczyli na koniec udręk i niepokojów. Niestety, na horyzoncie pojawił się nowy, straszny wróg, dysponujący starożytnymi mocami przodków Hiigaran. Akcja drugiej części gry koncentruje się na podróży "statku matki" do najstarszych zakątków galaktyki w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania dotyczące powodów wygnania Hiigaran z ich rodzinnej planety. W porównaniu do pierwszej części, gra ma znacznie ulepszoną oprawę graficzną oraz nowe statki i całe floty kosmiczne.

Demo gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1586

Oficjalna strona gry:

http://homeworld2.sierra.com


Zobacz również