Honor 20 Pro - zdjęcia wyciekły do sieci

21 marca w Paryżu zostaną zaprezentowane smarfony Honor 20 i Honor 20 Pro. Oba mocno przypominają flagowca P30 - i to nie tylko wyglądem.

Huawei w tym roku prezentuje swoje nowości w stolicy Francji. Pokazał już tam modele P30 i P30 Pro, a 21 maja, czyli równo za trzy tygodnie, pokaże P20. Jak to zwykle w takich sytuacjach bywa, do sieci trafiają różnego rodzaju wycieki, a najnowszy pokazuje trzy wersje kolorystyczne Honor 20 Pro oraz biały Honor 20. Jak widzimy na poniższym zdjęciu, wersje Pro są wyposażone w trzy obiektywy oraz sensor 3D ToF, którego nie ma w zwykłym modelu (czyli nie-"Pro"). Wycieki donoszą, że w Pro znajdzie się peryskopowy teleobiektyw z 5-krotnym zoomem optycznym, a główny otrzyma sensor Sony IMX600 i matrycę 48 Mpix. Jednak nie wiadomo, czy aparat w P20 Pro będzie korzystać z technologii SuperSpectrum, zastosowanej w P30.

Honor 20 Pro - zdjęcia wyciekły do sieci

Co jeszcze wiemy o specyfikacji P20 Pro? Według źródeł smartfony z tej serii mają używać procesora Kirin 980 i być dostępne w wersjach z 6 lub 8 GB RAM. Niestety, nic więcej nie wiadomo, ale można przypuszczać, że pamięci będzie co najmniej 64GM. Co z baterią, szybkim ładowaniem i innymi parametrami? Jeśli nie zdradzą tego wcześniej kolejne wycieki, dowiemy się 21 maja. Poznamy wówczas również cenę urządzeń.

Zobacz również:

  • Android 11 - lista telefonów do aktualizacji [30.07.2021]