Honor 30 i Honor 30 Pro już 15 kwietnia!

Nowe flagowce marki Honor zostaną zaprezentowane już za dwa tygodnie. Potwierdza to oficjalny poster, zamieszczony w sieci Weibo.

Należąca do Huawei marka Honor jest popularna w wielu rejonach świata - w tym także w Polsce. Nowe flagowce, czyli modele Honor 30 i Honor 30 Pro, zostaną zaprezentowane 15 kwietnia podczas prezentacji online. Potwierdza to umieszczony dzisiaj przez producenta w sieci poster z ambasadorem marki - popularnym w Chinach aktorem Li Xianem. Niestety, dłonie aktora zakrywają cały tył urządzenia, więc plakat ani nie potwierdza, ani nie zaprzecza plotkom i przeciekom na temat ilości obiektywów aparatu tylnego.

Honor 30 i Honor 30 Pro już 15 kwietnia!

Rodzina Honor 30 zadebiutowała już wczoraj, kiedy oficjalnie pokazano modele Honor 30S - napędzany procesorem Kirin 820 5G. Jest to najsłabszy i najtańszy przedstawiciel rodziny, więc w modelach Honor 30 i Honor 30 Pro spodziewamy się procesora Kirin 990 5G oraz lepszych aparatów. Prawdopodobnie na dniach dowiemy się więcej szczegółów na temat obu smartfonów - zarówno ze strony producenta, jak i z kolejnych przecieków.

Źródło: GSM Arena