Honor Magic Watch 2 - nowy smartwatch na pierwszych zdjęciach

Submarka Huawei - Honor, już w przyszłym tygodniu zaprezentuje nam flagowy smartfon Honor V30 oraz nowy smartwatch - Magic Watch 2. Do sieci trafiły zdjęcia tego drugiego urządzenia.

Dokładnie 26 listopada dowiemy się co przygotował dla nas chiński producent na końcówkę roku 2019. W zeszłym tygodniu do sieci trafiły szkice najnowszego smartwatcha marki Honor, a dzisiaj możemy już podziwiać Honor Magic Watch 2 w pełnej krasie.

Potwierdziły się, wcześniejsze przypuszczenia i smart zegarek Honora otrzyma okrągłą kopertę z dwoma koronkami. Spekuluje się, że producent szykuje nowy system sterowania dla smartwatcha, ale wciąż nie poznaliśmy na ten temat szczegółów.

Na temat specyfikacji urządzenia wciąż wiemy niewiele, spekuluje się jedynie, że Honor Magic Watch 2 powinien otrzymać kopertę o średnicy 46 mm, co powinno przełożyć się na większy od poprzednika ekran, który dodatkowo będzie prawdopodobnie pokryty szkłem 2.5D. "Sercem" urządzenia będzie procesor Kirin A1, które zapewni nie tylko większą wydajność, ale również bardziej stabilne połączenie Bluetooth.

Honor Magic Watch 2 - nowy smartwatch na pierwszych zdjęciach

Możemy się spodziewać, że w nadchodzących dniach otrzymamy kolejne "przecieki" na temat smartwatcha Honor Magic Watch 2.

źródło: gizmochina.com


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących