Honor V30 na pierwszych renderach, smartfon otrzyma podwójny aparat do selfie umieszczony bezpośrednio w ekranie

Do sieci trafiły pierwsze rendery nadchodzącego flagowca chińskiego producenta. Honor V30 otrzyma ekran niemal pozbawiony ramek oraz podwójny aparat do selfie, którego "oczka" zostały zatopione bezpośrednio w ekranie.

Do premiery najnowszego smartfonu marki Honor pozostał nieco ponad tydzień. Jak ujawnili w minionym tygodniu przedstawiciele firmy, nastąpi ona już 26 listopada. Jak można było się spodziewać, do sieci regularnie trafiają kolejne "przecieki" na temat urządzenia. Dzisiaj, redakcja serwisu 91mobiles.com, podzieliła się z nami ekskluzywnymi renderami smartfonu.

Honor V30 na pierwszych renderach, smartfon otrzyma podwójny aparat do selfie umieszczony bezpośrednio w ekranie

Największym zaskoczeniem jest zastosowanie aparatu do selfie z sensorem umieszczonym bezpośrednio w lewym górnym roku ekranu (na wzór Samsung Galaxy A8s). Spekuluje się, że model Honor V30 otrzyma pojedynczy aparat, natomiast V30 Pro podwójny. Na tylnym panelu urządzenia widać dość masywny, prostokątny moduł aparatu głównego, który składa się z trzech obiektywów i diody doświetlającej LED. Według najnowszych informacji Honor V30 będzie mógł się pochwalić sensorem głównym o rozdzielczości 60 Mpix.

Na pokładzie urządzenia nie zabraknie również czytnika linii papilarnych, który umieszczono na bocznej krawędzi. Niestety wygląd na to, że najnowszy smartfon marki Honor zostanie pozbawiony złącza słuchawkowego mini jack 3.5 mm.

Jeśli chodzi o dokładniejszą specyfikację Honora V30, to niemal pewne jest, że smartfon otrzyma procesor Kirin 990, co najmniej 6 GB pamięci RAM, akumulator o pojemności 4000 mAh (4500 mAh w V30 Pro) z funkcją szybkiego ładowania oraz modem 5G.

Z całą pewnością, w nadchodzących dniach możemy spodziewać się kolejnych informacji na temat smartfonu.

źródło: 91mobiles.com