Honor V30 zadebiutuje 26 listopada, a wraz z nim nowy smartwatch - Magic Watch 2

Flagowy smartfon marki Honor - V30, otrzymał dziś oficjalną datę premiery. Wielce prawdopodobne, że u jego boku zadebiutuje smartwatch Honor Magic Watch 2.

Przedstawiciele marki Honor ujawnili dziś za pośrednictwem portalu społecznościowego Weibo, że ich najnowszy flagowiec zadebiutuje już za dwa tygodnie - 26 listopada. Przy okazji opublikowano pierwsze plakaty promocyjne urządzenia (zdjęcie powyżej), które zdradziły nam jak wyglądać będzie przedni panel smartfonu.

Wzorem zeszłorocznego modelu, V30 zostanie wyposażony w kamerkę do selfie (tym razem z dwoma obiektywami) umieszczoną bezpośrednio w ekranie. Potwierdzono również, że Honor V30 będzie w stanie korzystać z dobrodziejstw sieci 5G. Czy flagowiec chińskiego producenta dostępny będzie w wariancie 4G? Tego niestety nie wiemy, ale szanse na to są niewielkie. Zhao Ming - prezydent firmy Honor, potwierdził dziś, że zarówno podstawowy model smartfonu, jak również jego potężniejsza wersja - "Pro", będą posiadać modem 5G.

Na temat pozostałej części Honora V30 wiemy niewiele. Spekuluje się jedynie, że smartfon może otrzymać ekran z częstotliwością odświeżania na poziomie 90 Hz oraz pojemny akumulator z funkcją szybkiego ładowania (40W).

Wielce prawdopodobne, że przy okazji premiery flagowca, chiński producent zaprezentuje również nowy smartwatch - Honor Magic Watch 2. Do sieci trafiły szkice urządzenia, które ujawniają nam wygląd urządzenia.

Honor V30 zadebiutuje 26 listopada, a wraz z nim nowy smartwatch - Magic Watch 2

Jak widać Honor Magic Watch 2 pod względem designu przypominać będzie klasyczny zegarek z okrągłą kopertą o średnicy 46 mm. Dowiedzieliśmy się również, że ekran smartwatcha pokryty będzie szkłem 2.5D. Warto też zauważyć, że zegarek otrzyma dwie koronki, co w znacznym stopniu powinno ułatwić obsługę urządzenia.

Przewiduje się, że Honor Magic Watch 2 będzie smartwatchem dedykowanym przede wszystkim dla aktywnych użytkowników. Możemy zatem liczyć na wszelkie funkcje i sensory niezbędne do monitorowania zdrowia i kondycji, jak np. monitor pracy serca, krokomierz czy spersonalizowane trening w różnych dyscyplinach sportu (np. bieganie, rower).

źródło: gsmarena.com


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących