Honor zaprezentuje 18 maja nowy laptop, telewizor i smart-urządzenia

Honor, czyli marka należąca do Huawei, chce mocniej zaznaczyć swój udział w Internecie Rzeczy. Dlatego 18. maja zaprezentuje szereg urządzeń wpisujących się w przyjętą strategię 1+8+N. Co to oznacza?

Strategia 1+8+N została przez Honor zatwierdzona pod koniec czerwca ubiegłego roku. 1 oznacza smartfony, 8 odnosi się do Smart V, samochodów, tabletów, wearables, sprzętu PC, słuchawek i wszystkiego, co można połączyć ze smartfonami, zaś N - produkty z zakresu Internetu Rzeczy. Zatem 1+8+N oznacza połączone ze sobą produkty różnego zastosowania, gdzie smartfony stanowią główną rolę. Już za pięć dni, osiemnastego maja, zostaną zaprezentowane sprzęty tworzące cały ekosystem powiązany z niedawno zapowiedzianą rodziną Honor 30. Jednym z nich będzie MagicBook Pro. Choć producent wcześniej w tym roku wprowadził na rynek modele MagicBook 14 i 15, edycja Pro ma być mocniejsza od nich, jednak szczegółów nie znamy. Kolejny nowy sprzęt to Vision Pro TV - telewizor przeznaczony na rynki globalne. Pokazano go w zeszłym roku w Chinach, dlatego wiemy, że ma 55" i wspiera rozdzielczość 4K oraz HDR, a działa pod kontrolą HarmonyOS.

Honor zaprezentuje 18 maja nowy laptop, telewizor i smart-urządzenia

A co oprócz tego? Honor zapowiada niespodzianki, a więc - wszystko możliwe. Być może pojawi się następca MagicWatch 2? Wydarzenie będzie streamowane na oficjalnym kanale marki na YouTube.

Zobacz również:

  • Android 11 - lista telefonów do aktualizacji [24.09.2021]
  • To nie koniec kłopotów Huawei? Rząd USA chce kolejnych sankcji!
  • iPhone 14 może posiadać całkowicie przeprojektowany design

Źródło: Neowin