Hordes of the Underdark w niższej cenie?

Najnowszy dodatek do gry Neverwinter Nights - Hordes of the Underdark zainauguruje nowy atrakcyjny program lojalnościowy dla posiadaczy oryginalnych wersji gier wydanych przez CD Projekt.

Nowy program firmy CD Projekt nosi nazwę upGRAde i przeznaczony jest dla posiadaczy zarejestrowanych elektronicznie gier przez nią wydanych. Dzięki niemu osoby, które zdecydują się wziąć udział w programie, będą mogły nabywać kolejne części i dodatki posiadanych już gier o 1/3 taniej. Zasada funkcjonowania programu jest nowością na rynku oprogramowania rozrywkowego, natomiast doskonale znana z rynku oprogramowania użytkowego.

Pierwszym tytułem objętym programem upGRAde, jest dodatek do Neverwinter Nights - Hordes of the Underdark, który osoby biorące udział w programie będą mogły nabyć o nieco ponad 26 zł taniej.

Przypomnę, że Stworzony przez BioWare dodatek Hordes of the Underdark, przeniesie graczy głęboko pod ziemię, do królestwa Czarnych Elfów, gdzie będą musieli stawić czołu wielu nowym niebezpieczeństwom. W dodatku poznamy 6 nowych klas postaci, 16 nowych stworów, a także ponad 50 nowych przedmiotów i nieco ponad 40 rodzajów nowych czarów. Wraz z dodatkiem dostępny będzie również Neverwinter Nights Aurora Toolset z nowymi opcjami, który pozwoli zapalonym graczom na tworzenie własnych map i modów. Aby cieszyć nowym dodatkiem, który oferuje kampanię przeznaczoną na ponad dwadzieścia godzin zabawy, niezbędna jest podstawowa wersja gry.

W USA rozszerzenie ukazało w grudniu ubiegłego roku, polska premiera dodatku przewidziana jest natomiast na 25 marca br. W sklepach gra będzie kosztować 79,90 zł (w programie upGRAde 53,27 zł).

Więcej informacji:

http://www.cdprojekt.info/upgrade


Zobacz również