Horizon Forbidden West - Chyżoszpon przejmuje Warszawę

PlayStation Polska zdecydowało się na ciekawą akcję promocyjną gry Horizon Forbidden West.

Chyżoszpon w Warszawie (fot. Sony)

Dzisiaj swoją premierę ma Horizon Forbidden West, najnowszy ekskluzywny tytuł na konsole PS4 i PS5. Polski oddział PlayStation postanowił w bardzo ciekawy sposób świętować kolejny debiut. W Warszawie, w okolicach Pałacu Kultury i Nauki pojawiła się wielka statua Chyżoszpona. Nasza stolica jest jednym z kilku miast, w którym podobna akcja ma miejsce. W ogłoszeniu PlayStation Polska możemy przeczytać:

Chyżoszpona można spotkać także w Warszawie! Wysoka na około 3,5 m maszyna znajduje się pod Pałacem Kultury i Nauki. Monumentalna bestia będzie dostępna dla wszystkich ciekawskich oraz fanów przygód Aloy do 4 marca. Dodatkowo, w ten w weekend (18.02-20.02) na wszystkich chętnych, którzy zdecydują się zobaczyć figurę na żywo, czekają wyjątkowe atrakcje, w tym możliwość spotkania się twarzą w twarz z Aloy!

Chyżoszpon w Warszawie (fot. Sony)

Chyżoszpon w Warszawie (fot. Sony)

Chyżoszpon w Warszawie (fot. Sony)

Chyżoszpon w Warszawie (fot. Sony)

Co więcej, jeśli zdecydujemy się na odwiedzenie bestii, możemy wygrać ciekawe nagrody. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie z Chyżoszponem, wrzucić na Instagrama i pamiętać o hasztagu HorizonWarszawa. Dodatkowo w komentarzu należy wpisać propozycję imienia dla warszawskiego Chyżoszpona. Konkurs trwa do 4 marca do 23:59. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Zobacz także: Najlepsze mody do Wiedźmina. Dziki Gon na sterydach


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: