Horizon Forbidden West - pokaz rozgrywki na PS5 już w tym tygodniu

Sony ogłosiło właśnie, że już w tym tygodniu otrzymamy zupełnie nowy pokaz rozgrywki z nadciągającego hitu na PS5 - Horizon Forbidden West.

Horizon forbidden west

Wciąż nie wiemy, czy Horizon Forbidden West - kontynuacja znakomitego Horizon Zero Dawn, zadebiutuje w tym roku. Dzisiejsza zapowiedź Sony może jednak wlać nadzieję w serca graczy, którzy nie mogą się doczekać powrotu przebojowej Aloy.

Przedstawiciele japońskiego producenta ujawnili właśnie, że już w najbliższy czwartek (27 maja), o godzinie 23:00 czasu polskiego odbędzie się kolejny livestream z cyklu State of Play. Podczas 20 minutowego odcinka, około 14 minut programu zostanie poświęcone rozgrywce z Horizon Forbidden West na PlayStation 5 i PS4.

Zobacz również:

  • Gdzie kupić PS5? Najniższe ceny i najlepsze oferty na PlayStation 5
  • PS4 ponownie w polskich sklepach. Z ceną jednak chyba kogoś poniosło...

Mathijs de Jonge - reżyser gry, tak oto skomentował dzisiejszą zapowiedź:

Ta prezentacja jest prawdziwym wysiłkiem zespołowym i jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy pokazać wam, co mamy w zanadrzu. Niezależnie od tego, czy jesteś z nami i Aloy od czasu Horizon Zero Dawn, czy dopiero poznajesz ten niesamowity świat, chcemy podzielić się z tobą tym wielkim kamieniem milowym i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć twoje reakcje.

State of Play będzie dostępny online dla każdego chętnego. Transmisję będziecie mogli obejrzeć zarówno na platformie Twitch, jak i w serwisie YouTube.

Warto podkreślić, że choć Horizon Forbidden West zmierza zarówno na PS4, jak i PS5, to pokaz gry odbędzie się wyłącznie na nowej konsoli japońskiego producenta.

Zobacz również: Dying Light 2 - premiera coraz bliżej? Twórcy z tajemniczą wiadomością