Horizons – pełna wersja gry na siedem dni dla każdego

Atari i Digital Bros udostępniły pełną, promocyjną wersję gry MMORPG pt. Horizons: Empire of Istaria. Udostępniona wersja gry pozwala na zabawę za darmo przez siedem dni.

Akcja gry będzie toczyć się w świecie zwanym Istaria, gdzie znajdziecie rozległe i zróżnicowane lokacje, obejmujące m.in. miasta, twierdze, wsie czy zamki. Dostępne w grze struktury będą umiejscowione w najróżniejszych środowiskach - począwszy od tropikalnej dżungli, przez arktyczną tundrę, na górskich bezdrożach skończywszy.

Podczas rozgrywki gracze mogą swobodnie odkrywać kolejne lokacje w grze, niezależnie od tego, czy zdecydują się na grę w pojedynkę czy w zespole. W grze dostępne będzie dziewięć grywalnych ras obejmujących m.in. Ludzi, Krasnoludy, Elfy i po raz pierwszy w historii gier tego typu - potężne smoki.

W zapewnieniu sprawnego działania gry znacząca rolę będzie odgrywała stacja telewizyjna Game Network, która zapewni nie tylko wielojęzyczną pomoc techniczną (na razie jednak tylko w językach angielskim, francuskim, niemieckim i włoskim), ale będzie również emitowała regularnie programy poświęcone tej grze.

Więcej informacji:

http://europe.istaria.com